ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ТОВ «Скай Софт» - надійний постачальник електроенергії для Вашої компанії у різних куточках України.

Компанія являється активним учасником нового ринку електричної енергії і відповідає всім вимогам законодавства.

Постанова НКРЕКП№ 192 від 24.01.2020 про видачу ліцензії на право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу на території України.

Договір з НЕК «УКРЕНЕРГО» про передачу електроенергію українським компаніям.

Діючі договори про надання послуг з розподілу електричної енергії з усіма операторами систем розподілу

Наша компанія прагне досягти - надання високого рівня послуг з електропостачання уже існуючим і майбутнім партнерам та споживачам.

Головною метою діяльності нового товариства є надійне постачання електричної енергії споживачам усієї України на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Процес переходу до нового постачальника електричної енергії буде здійснюватись в максимально комфортний для споживачів спосіб з дотриманням вимог чинного законодавства. З більш детальним порядком та умовами проведення договірної процедури в маєте змогу дізнатись за телефонами вказаними нижче або пишіть нам на електронну адресу. Також така інформація появиться згодом на нашому сайті.

На даний час, компанією виконуються заходи щодо отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

Колектив компанії має багаторічний досвід в області постачання електричної енергії та чітко розуміє всі функції, які необхідно виконувати в умовах нового ринку електричної енергії, щоб забезпечити потреби споживачів з усіх куточків України в надійному і якісному постачанні електричної енергії.