Ринок електричної енергії: інформація для споживача

МИ ЗІБРАЛИ ВСЮ НЕОБХІДНУ ІНФОРМАЦІЮ ЗАДЛЯ ТОГО, ЩОБ КОЖЕН З ВАС МІГ ДІЗНАТИСЯ ПРО СВОЇ ПРАВА ТА ПОЧУВАВ СЕБЕ ЗАХИЩЕНИМ АДЖЕ МИ РОЗУМІЄМО, ЯК ВАЖЛИВО ВАМ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО СВІЙ БІЗНЕС, А НЕ ВИТРАЧАТИ ЧАС НА ПОШУК ПОТРІБНОЇ ІНФОРМАЦІЇ.

Інформація для споживача

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» з 1 липня 2019 року розпочав свою роботу «новий ринок електричної енергії», метою якого є запровадження конкурентних механізмів функціонування ринку електроенергії, вільний вибір контрагентів та забезпечення права споживача вільно обирати постачальника електричної енергії.

Комерційна пропозиція ТОВ «Скай Софт» на продаж електроенергії формується у відповідності до вимог правил функціонування нового ринку електричної енергії.

Комерційна пропозиція ТОВ «Скай Софт» застосовується згідно з Договором постачання електричної енергії споживачу, який є публічним договором приєднання, укладеним згідно статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, шляхом приєднання Споживача до його умов.

Права споживачів, передбачені законодавством

Показники якості надання послуг

Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів

Перелік основних послуг, що надаються кол-центром електропостачальника

Порядок відключення/відновлення електроживлення споживача

Посилання на веб-сторінки державних органів та операторів систем:

Контактні дані для подання повідомлень про загрозу електробезпеці

Приклад-роз`яснення рахунку за електричну енергію Споживача

Продаж електроенергії

ВІДПОВІДНО ДО НОВИХ ПРАВИЛ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ, КОЖЕН СПОЖИВАЧ МАЄ ПРАВО ВІЛЬНО ОБИРАТИ ТА ЗМІНЮВАТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ. Постачання електроенергії промисловим підприємствам України - один з головних напрямків діяльності компанії ТОВ «Скай Софт».

Як незалежний постачальник, наша компанія пропонує своїм клієнтам вигідні тарифи за рахунок оптимізації закупівлі електричної енергії на оптовому ринку, а також гнучкі умови співпраці.

Ціна електричної енергії обговорюється індивідуально для кожного конкретного підприємства і залежить від наступних чинників: добового графіка споживання електроенергії, обсягу споживання, ціни електроенергії на оптовому ринку, графіка оплати і т.д.

Перехід на постачання електричної енергії до ТОВ «Скай Софт» гарантує наступні переваги для вашого підприємства:

1. Вигідна ціна на електричну енергію, що поставляється.

2. Можливість отримання відстрочок платежів за спожиту електроенергію. (Графіки платежів можуть бути більш гнучкими і обговорюються на етапі укладання договору енергопостачання).

3. Проведення незалежного аудиту тарифів на електроенергію, що поставляється від попереднього постачальника.

4. Гнучкі умови по сплаті за небаланси.

5. Лояльні умови щодо обмеження електропостачання у випадках несплати за спожиту електроенергію (можуть обговорюватись в індивідуальному порядку).

6. Безкоштовне удосконалення діючої системи обліку електроенергії (можливість співфінансування робіт з модернізації систем обліку електроенергії об'єктів споживача).

7. Правова підтримка процесів енергопостачання.

8. Швидкість у вирішенні оперативних питань (видача первинних бухгалтерських документів в дати, зручні для споживача електроенергії, питання узгодження і зміни технічної договірної документації, підвищення якості електропостачання).

9. Прогнозування споживання за споживача та мінімізація небалансів.

Щоб отримувати електроенергію на вигідних умовах вам необхідно:

1. Переконатися у відсутність заборгованості перед чинним енергопостачальником;

2. Визначити свій графік споживання протягом доби, тижня, місяця;

3. Забезпечити наявність системи АСКОЕ (ЛУЗОД) – автоматизованої системи для погодинного обліку споживання електричної енергії (постачання можливе і без наявності у споживача АСКОЕ / ЛУЗОД).

4. Ознайомитися з умовами публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, розміщеному на нашому офіційному веб-сайті.

5. Завантажити та підписати заяву про приєднання до публічного договору, а також заповнити всі додатки.

6. Вибрати комерційну пропозицію* з умовами поставки. Підписати, відсканувати і вислати всі перераховані вище (п.4,5) документи на нашу електронну пошту callcenter@skysoft.com.ua

Виникли питання? Звертайтеся до наших консультантів за більш детальною інформацією.

* Комерційні пропозиції можуть бути індивідуально підібрані в залежності від ряду факторів. Звертайтеся.