30 Чер

Кабмін продовжив тариф на електроенергію до 1 серпня

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України діюча ціна для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/кВт-год збережена до 1 серпня 2021 року.

Зокрема, уряд продовжив чинний механізм спеціальних зобов’язань (ПСО) щодо забезпечення електроенергією населення, про це йдеться у постанові Кабміну № 659 від 29 червня.

Так, документ передбачає відповідні зміни до постанови Кабміну №483 від 5 червня 2019 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії”.

Зазначимо, що міністр енергетики Герман Галущенко анонсував презентацію проєкту нової моделі покладання спеціальних обов’язків щодо забезпечення електроенергією населення (ПСО) до кінця червня.

Галущенко підкреслив, що для населення, яке споживає обсяг е/е до 100 кВт-год, ціна буде нижче нинішнього тарифу (1,68 грн/кВт-год), при цьому уточнивши, що 16 млн домогосподарств (або 40% побутових споживачів) споживають до 100 кВт-год.

To Top