Енергопостачання в Україні для юридичних осіб і підприємств

Кожен Клієнт має право в будь-який момент часу змінити постачальника шляхом укладення нового

Договору про постачання електричної енергії з іншою енергопостачальною компанією.

Докладніше про зміну постачальника

Крок 1: Вибір комерційної пропозиції та оформлення договірних відносин

Ви маєте змогу обрати одну із комерційних пропозицій, яка підійде саме для потреб Вашого бізнесу.

ТОВ “Скай Софт” не обмежується лише комерційними пропозиціями та пропонує Вам індивідуальні умови

постачання та тривалу співпрацю за гнучким графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію з укладенням відповідного Договору.

Для оцінки співпраці з нами та підготовки для Вас індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам зателефонувати на одним з номерів +38 (073) 927-06-01, +38 (097) 927-06-01 або написати і менеджери нашої компанії нададуть необзідну для Вас інформацію.

Крок 2: Підготовка до зміни постачальника електроенергії

Якщо умови вибраної або підготовленої пропозиції Вас задовольняють, можемо починати співпрацю.

Для цього потрібно ознайомитися з публічним договором, заповнити і підписати заяву приєднання. Скан-копію заяви необхідно надіслати за адресою Черкаська область, м. Сміла, вул. Ольги Олійник, 6 або на електронну пошту office@skysoft.com.ua.

Перед початком постачання електроенергії наші фахівці підготують всі необхідні документи для переведення від попереднього постачальника та здійснять операційно-технічний супровід даної процедури. Всі дії виконуються нашими фахівцями, Вам немає про що турбуватись.

Крок 3: Співпраця з нами

З моменту початку дії Договору про постачання електричної енергії наші Клієнти користуються всіма перевагами нашої співпраці.

Наші фахівці докладуть максимум зусиль для ефективної співпраці. У разі виникнення питань чи непорозумінь прохання звертатися за телефоном +38 (073) 927-06-01, +38 (097) 927-06-01 і ми оперативно допоможемо у їх вирішенні.

To Top